21:46, 17 Травня 2022

У Ковелі обговорили проект реконструкції прибудинкової території

На вулиці Незалежності, 55-57, 61-69 учора ввечері тривали жваві обговорення проекту реконструкції тамтешньої прибудинкової території. На сьогодні у зв’язку з воєнним станом капітальні ремонти у місті не ведуться, адже діє Постанова Кабінету Міністрів, яка чітко визначає, які роботи можна фінансувати. Втім, всі вірять, що війна завершиться, і місто повернеться до звичного життя.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

А одним з пріоритетів у роботі влади залишається ремонт прибудинкових територій. На зустрічі із ковельчанами про це говорили міський голова Ігор Чайка, його перший заступник Тарас Яковлев, депутати міської ради Ігор Пініс та Галина Стасюк.

«Багато чого вдалось нам зробити, багато ідей мали щодо розвитку нашого міста. Зокрема, і цей двір планували реконструювати. Думаю, що все у нас буде. І те, що задумали реалізуємо, – звернувся до присутніх мер. – Сьогодні хочемо обговорити з вами попередній проект ремонту, вислухати побажання та пропозиції. І як тільки це стане можливим, приступити до виконання робіт».

Директор ПП “Ковелькомунпроект” Віктор Дубина розповів, що у цьому дворі мають провести заміну мереж, викласти з бруківки тротуар і проїзди.

Частину ж старих зелених насаджень планують знести та облаштувати додаткові паркувальні місця. Це і викликало найпалкіші дискусії. Думки людей розділилися кардинально.

Після огляду території по периметру, все ж прийшли до спільного знаменника. І разом вирішили, які дерева зрізатимуть, а які — ні. У результаті – кількість місць для автотранспорту зменшиться.

Але мешканці були єдині, що МАФ, який був темою для суперечок, судових спорів, який довгий час пустує, не залишиться в оновленому дворі.

Міська влада у четвер, 19 травня, планує обговорити з ковельчанами проект реконструкції прибудинкової території на вул. Кониського, 9.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: