23:00, 28 Вересня 2022

У Ковелі обговорили напрямки розвитку туризму

«Ковель – мій другий дім та розвиток туризму у військовий час» – на таку тему провели засідання круглого столу в управлінні культури, молоді спорту та туризму учора, у Всесвітній день туризму.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У ньому взяли участь секретар міської ради Оксана Багнова, працівники профільного управління, а також ті, хто творить подієвий туризм, організовуючи різноманітні спортивні та мистецькі заходи.

А їх у нашому місті відбулось чимало. У нелегкий час війни – позитивні емоції та можливість людям з інших міст пізнати Ковель. Лише останнім часом у нас пройшли чемпіонати з футболу, триатлону, веслування на байдарках і каное, мотокросу, художньої гімнастики.

До розмови доєднались ковельчани, які створюють нові привабливі локації у місті, що додають йому туристичної привабливості.

Своїм досвідом та планами ділились Інга Степук (спортивне орієнтування), Денис Дубинко (ГО «Федерація триатлону України»), Інна Жвавінська (салон-магазин «ІнВестФлора»), Лілія Чашук (магазин «ТексСтиль»), Олександр Романюк («Шалені Карпати»), Андрій Павляшик (історик, екскурсовод).

Секретар міської ради подякувала учасникам круглого столу за добрі справи, які допомагають змінювати місто на краще та знайомити з ним якомога більше людей.

За ініціативність й відповідальність, вагомий особистий внесок у розвиток родієвого туризму в Ковельській територіальній громаді, активну життєву позицію Оксана Багнова вручила Подяку міського голови командиру відділення 4 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області Роману Кулику.

Були нагороди і від управління культури, молоді, спорту та туризму за співпрацю у сфері туризму.

Потому усіх запросили на благодійний ярмарок, що проходив біля фонтану, де крім, покупок можна було зробити оригінальне фото на згадку та послухати місцевих талантів.

На потреби Збройних Сил України зібрали 9140 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: