21:27, 22 Вересня 2022

У Ковелі надаватимуть послугу «Соціального таксі»

Сесійні матеріали відповідно до функціональної спрямованості розглянула постійна комісія Ковельської міськради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї і молоді та релігії.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Засідання відбулося за участю голови Світлани Верчук, депутатів — Валерія Дружиновича, Жанни Яцук, Ірини Луцик, Юрія Рудя, Андрія Миронюка, Олени Клімашевської, заступника міського голови Наталії Маленицької, керівників структурних підрозділів виконкому.

З-поміж іншого на розгляд комісії подали проект рішення про затвердження Положення про порядок надання транспортної соціальної послуги «Соціальне таксі» транспортним засобом спеціалізованого призначення Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Ковеля.

У громаді цю послугу надаватимуть особам з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, порушення зору, інтелектуальні та психічні порушення, та іншим маломобільним групам населення (особи похилого віку, інші особи, які не можуть пересуватися самостійно), та які не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів.

Вони матимуть право отримати послугу не більше чотирьох разів на місяць, за виключенням випадку, коли замовлення понад встановлену кількість разів зумовлене необхідністю відвідування медичних закладів.

Щоб скористатись «Соціальним таксі»,  необхідно буде користувачам укласти письмовий договір з Територіальним центром соціального обслуговування.

Фінансування послуги здійснюватиметься за кошти місцевого бюджету

Щодо проекту рішення про позбавлення дев’яти осіб звання “Почесний громадянин міста Ковеля” депутати рекомендували сесії за кожну кандидатуру голосувати окремо.

Нагадаємо, що до списку внесені люди, яких давно немає в живих: Булгаков Василь Іванович, Калінін Анатолій Григорович, Корпачов Микола Іванович, Кубатко Іван Федорович, Наумова Ганна Іванівна, Савельєв Макар Аврамович, Стреков Олександр Олексійович, Мурадов Карим Таганович, Федоров Олексій Федорович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: