13:05, 22 Травня 2023

У Ковелі на зльоті допризовної молоді визначали переможців у чотирьох видах програми

На спортивних майданчиках ліцею № 13 відбувся зліт допризовної молоді серед юнаків 2007 р. н. і молодших. 14 команд закладів освіти Ковельської територіальної громади брали участь у змаганнях. Вони проходили у чотирьох видах: підтягування на перекладині, метання гранати на дальність, біг на 100 та 1000 метрів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

За результатами перемогу здобула 1 команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (до змагань хлопців підготували Верчук Ігор, Назарук Дмитро та Хомич Віктор), друге місце вибороли представники ліцею № 3 імені Л. Українки (Кінах Іван), третє – команда КПЕфК (Лук’янович Віталій).

В особистому заліку 1 місце посів Дятел Андрій (ліцей № 3 імені Лесі Українки), друге – Кисляк Дмитро (1 команда Волинського обласного ліцею), третє – Дорошев Олександр (КПЕфК).

В окремих видах програми переможцями та призерами стали:

з бігу на 1000 метрів переміг Микитюк Ростислав (ліцей №10), друге місце у Семенюка Іллі (ліцей № 13), а третє – у Давидюка Ігоря (КЦПТО).

з підтягування на перекладині 1 місце у Оксенюка Дмитра ((КПЕфК), друге – Цвид Кирило (2 команда Волинського обласного ліцею);

з бігу на 100 метрів перемогу святкував Дорошев Олексій (КПЕфК), друге місце поділили – Сидорук Назар (ліцей № 10 та Дятел Андрій (ліцей № 3 імені Л. Українки), третє місце у Вознюка Василя (2 команда Волинського обласного ліцею) та Дубіка Ігоря (ліцей № 1).

з метання гранати перше місце здобув Дятел Андрій (ліцей № 3 імені Л. Українки), друге – Швець Владислав (ліцей № 10), третє – Кисляк Дмитро (1 команда Волинського обласного ліцею).

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами від відділу молоді, фізичної культури та спорту управління культури, молоді, спорту та туризму.