19:48, 15 Жовтня 2020

У Ковелі на Волині підпалили агітаційний намет кандидата

15 жовтня у місті Ковель Волинської області стався підпал намету кандидата на посаду міського голови Олега Уніги («Слуга народу») – біля намету знайшли пляшку із займистою речовиною.

У коментарі “ОПОРІ” кандидат на посаду Ковельського міського голови Олег Уніга повідомив, що інцидент трапився рано-вранці. Агітаційний намет із зображенням, іменем кандидата, а також гаслом «Зе! Місцеві. Слуга народу» напередодні стояв у районі «Черемушки», та на ніч його перенесли в двір одного із ОСББ на вулиці Мечникова.

«Охоронець побачив, що хтось підпалив намет. Він почав горіти, але йшов дощ, та й сам брезент такий, що треба розгорітися, тому коли охоронець побачив, що почав горіти, його загасили піском. Потім вони нам подзвонили – ми приїхали і зафільмували», — розповів кандидата. На час підпалу у наметі нікого не було.

Окрім того, Олег Уніга повідомив, що на вулиці Ватутіна 5 днів тому вночі також прорізали та розмалювали аналогічний намет. Наразі його вже майже очистили від надписів.

Кандидат зауважив, що має намір звернутися до правоохоронців.

«У поліцію ще поки не зверталися, але хочемо звернутися, тому що з першим ми думали, що це просто акт вандалізму, що намет комусь заважав, але це вже другий раз, цілеспрямований. Будемо звертатися, щоб прийняли якісь дії», — додав Олег Уніга.

Згідно з частиною 2 статті 157 Кримінального кодексу України перешкоджання вільному здійсненню виборцем, учасником референдуму свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, процесу референдуму, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень чи здійсненні своїх прав, поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, — буде каратися обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: