19:49, 14 Липня 2021

У Ковелі на спортивних майданчиках набережної змагалися пляжні волейболісти

Минулих вихідних на спортивних майданчиках набережної зони відбувся турнір з пляжного волейболу. Змагання проходили за коловою системою у підгрупах з  трьох партій. Спортсмени міста у спекотну липневу погоду продемонстрували високу майстерність, волю до перемоги та неабияку фізичну підготовку.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

За підсумками ігор серед жінок третє місце здобула команда “Юність” у складі Ярослави Мартинюк та Олександри Мельник, на другому – волейболістки «Сонечка» – Юлія Литвин та Тетяна Шишута,  а чемпіоном турніру стала  «Ковельчанка», яку  представляли Яна Гальченко та Наталія Ніколаюк.

Серед чоловіків вікової категорії 40 років і старших  друге місце посіла команда “Локомотив” у складі Віктора Ромашука та Сергія Приймачука, а перемогу вибороли Дмитро Райчук та Андрій Крисак із “Київстар”.

Серед спортсменів до 40 років третє місце зайняла команда “Заробітчани” у складі  Іллі Сидорука та Віталія Вороб’я , другий результат – у Романа Шевчука та Павла Макаруся із “Ковель – ІІ”. Тут найсильнішими були Едуард Савенюк та Сергій Забалуєв – волейболісти “Алмазу”.

Усіх призерів і переможців  нагородили медалями та грамотами  відділу у справах  молоді, фізичної культури та спорту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: