10:10, 16 Червня 2021

У Ковелі містяни висловили пропозиції щодо ремонту прибудинкової території на бульварі Лесі Українки

Міський голова Ігор Чайка та його заступники Тарас Яковлев та Наталія Маленицька зустрілися з мешканцями будинків №№ 31, 33 та 35, що на бульварі Лесі Українки.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Проект, з яким місцевих мешканців ознайомив директор ПП «Ковелькомунпроект» Віктор Дубина, передбачає покращення благоустрою, ігрові та спортивні майданчики для дітей, збереження зеленої зони, встановлення сучасного освітлення тощо.

Мешканці попросили не збільшувати кількість паркомісць, облаштувати пожежний вихід з ринку та провести водовідведення, адже ця проблема тут — одна з найважливіших в час негоди та дощів. Також запропонували зробити освітлення арки, яка з’єднує будинки.

“На сьогоднішній день у Ковелі дуже багато прибудинкових територій, які потребують ремонту. Ми зустрічались з мешканцями суміжних з вашими будинків, обговорювали й з ними всі деталі, адже ця реконструкція — одна з наймасштабніших у місті. Плануємо покращити території 10 дворів. Вже розпочались роботи на вулицях Сагайдачного, 6 та Театральній, 28. Можливо, не вийде зробити все у поточному році, проте обов’язково врахуємо всі побажання, аби упорядкувати двори та зробити їх комфортнішими для проживання”, – підсумував міський голова.

У ході зустрічі у ковельчан виникло чимало інших питань. Представники влади взяли до уваги всі озвучені пропозиції та попросили містян долучатися до спільного вирішення нагальних проблем громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: