15:08, 13 листопада 2021

У Ковелі капітально відремонтували другий поверх амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2

У Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні капітально відремонтували частину амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2 (2 поверх), що на вулиці Грушевського, 52.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Тут планують облаштувати госпрозрахункове відділення для проведення медичних та профілактичних оглядів. Оновлені приміщення оглянули міський голова Ігор Чайка та його заступник Наталія Маленицька.

Повністю відремонтовані кабінети лікарів, коридор, де поклали тактильну плитку. Осучаснили маніпуляційну, підсобні приміщення та санітарні кімнати. Для зручності облаштували зал очікування, сюди вже закупили нові сучасні меблі.

Генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер каже, що відбулися зміни у законодавстві. Значно розширили список професій для обов’язкового щорічного медичного профілактичного огляду.  Оскільки у відновленому приміщенні амбулаторії працюватимуть усі лікарі вузького профілю. Це значно спростить процедуру його проходження.

Крім цього, в амбулаторії облаштували  ліфт для людей з обмеженими можливостями. Він відрізняється від звичайних. Його вантажопідйомність понад 300 кг, адже інвалідний візок досить масивний. Габарити кабіни та дверей такі, аби людина могла безперешкодно і самостійно піднятися наверх.  Панель управління для зручності розташована на рівні візка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: