15:28, 12 Серпня 2020

У Ковелі хочуть зареєструвати рекорд

Ковельчан запрошують висловити свою позицію щодо реєстрації рекорду в номінації «Найвищий бронзовий пам’ятник Тарасу Шевченку в Україні».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У рамках напрацювання заходів щодо відзначення у місті Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України від ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» надійшла наступна пропозиція. 22 серпня з нагоди 15-річчя встановлення монумента Т.Г. Шевченка у Ковелі провести реєстрацію рекорду «Найвищий пам’ятник Тарасу Шевченку» фахівцями Національного реєстру рекордів України.

Інформацію про акцію розмістили активісти згаданої організації у соціальних мережах. Спеціалісти відділу внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю отримали повідомлення від представників влади м. Дніпра та м. Харкова, що у їхніх містах вищі монументи Кобзарю. Відповідно їх висота з постаментами — 20 м та 16,5 м (у Ковелі — 7, 5 м).

У рамках підтримки громадських ініціатив влада міста звернулася до фахівців Національного реєстру щодо можливих варіантів реєстрації цього рекорду. Оскільки інформація з Дніпра та Харкова є достовірною, Ковелю було запропоновано номінацію «Найвищий бронзовий пам’ятник Тарасу Шевченку в Україні».

Беручи до уваги, що реалізація цього проекту потребує фінансового забезпечення, а найголовніше — його значення для іміджу міста, запрошують ковельчан висловити свою позицію щодо рекомендованої номінації шляхом громадського голосування, яке триватиме до 20 серпня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: