21:02, 21 Травня 2023

У Ковелі фасад школи вбрали у вишиванку

18 травня, у День вишиванки, у Ковелі створили велику інсталяцію «Генетичний код нації»  –  вишиванку довжиною 40 метрів на фасаді ЗЗСО № 2.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Як розповідають на сторінці закладу у «Фейсбук», це була  ідея педагогів на чолі з заступником директора з виховної роботи Іриною Смичик. Кошти на проект виділили особисті.

Учителі та учні “одягли” стіни у вишиванку. А при вході батьки – Світлана Мороз, Катерина Баляс, Марина Омелянюк, Людмила Невар зобразили символічні українські мотиви: мальви, соняшник, калину, лелеки. Відтепер школярів зустрічатимуть мудрі слова Тараса Шевченка:

Учітеся, брати мої!

Думайте, читайте,

І чужому научайтесь, −

Свого не цурайтесь.

«Вишиванка – це символ України, це наш внутрішній світ, берегиня всього українського, це той ланцюжок, який з’єднує  українців у всьому світі.

Візерунок зірки символізує оберіг від зла та негативу. Кажуть, що такий орнамент має сильну позитивну енергетику, чого в час війни нам всім не вистачає.

Наш дизайн – код нації

Заслуговує овації.

Дружна команда вчителів, учнів та батьків, яка у важкий воєнний час зробила усе для того, щоб рідна школа усміхалася до гостей і жителів мікрорайону Ковель-2 вічно живими барвами та орнаментами української вишиванки», – йдеться у дописі на сторінці у «Фейсбук» ЗЗСО № 2.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: