12:51, 28 Вересня 2022

У Ковелі до Дня туризму організували пізнавальну екскурсію

Сьогодні у Всесвітній день туризму у нашому місті організували екскурсію «Відомі постаті XIX- XX століття, життя яких пов’язане з Ковелем».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

На пізнавальну подорож запросили працівників установ культури, спорту та усіх охочих.

За словами організатора заходу, начальника управління культури, молоді спорту та туризму Андрія Мигулі, щоб популяризувати своє місто, розповідати про нього іншим, потрібно самому глибше знати і розуміти, чим воно дихало, жило раніше, хто писав його історію, творив минуле.

Такі зустрічі допомагають поновити свої знання, поповнити їх і поглянути на своє рідне місто по-новому.

Яким був Ковель понад 100 років тому, як він додав у розвитку з появою залізниці — про все це йшлося під час пішої прогулянки центральною його частиною.

Василина Столярчук, науковий співробітник Ковельського історичного музею, акцентувала увагу на розповідях про представників української культурно-наукової та політичної еліти – Косачів, Карташевських, Левицьких, відомих творчих постатей – Андроника Лазарчука, Гаврила Остапенка, Еміля Вайса.

“Хотілося показати цих видатних особистостей як звичайних людей, повідати цікаві бувальщини та маловідомі факти з історії їхнього ковельського життя”, – ділиться Василина, яка сьогодні дебютувала у ролі екскурсовода.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: