08:44, 09 Травня 2022

У Ковелі до Дня матері відкрили фотовиставку

У ці травневі дні Ковель розцвів ще й від посмішок жінок громади. На бульварі Лесі Українки представили проект «Бути матір’ю». 50 чарівних землячок отримали почесне право стати його частинкою.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Сьогодні, коли вся Україна вшановує своїх берегинь, відбулось відкриття фотовиставки. Спершу її готували до жіночого свята у березні, щоб відзначити тих, хто своїми вміннями й професійними якостями, ставленням до людей — підтверджував статусність, глибину українок. Але розпочалася війна…

Втім, за ці два місяці жінки громади своєю волонтерською роботою лише посилили бажання розповідати про своїх і пишатися своїми.

Тож проект приурочили до Дня матері. І хай не всі жінки, фото яких ми можемо бачити на виставці, встигли стати мамами. Тут представлені освітяни, медики, громадські активісти, працівниці культури, спортсменки.

Тож у цьому контексті, безумовно, кожна — мама своєї справи. Мама — у своєму служінні людям. Без професійних, людських якостей, вмінь, зусиль цих жінок — наш світ був би іншим. Завдяки справі, в яку кожна з них вкладає серце й душу,  громада — сильна.

На відкриття проекту прийшло чимало родин з дітьми. І у малечі була гарна нагода почитати вірші своїм найріднішим, подякувати їм та подарувати добрі слова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: