15:58, 19 Вересня 2023

У Ковелі діє виставка живопису «Мій світ»

Нещодавно у виставковій залі Ковельського історичного музею відбулось відкриття виставки талановитої художниці, ковельчанки Віри Журби.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Мешканці міста дуже добре знайомі з творчістю пані Віри, адже вона є невтомною бджілкою-трудівничкою, яка багато працює. Важко повірити, але авторка експозиції є художником-аматором.

46 полотен презентувала Віра Журба. Написані картини олійними фарбами на полотні. Серед них — натюрморти, пейзажі і багато-багато квітів. Саме мовою квітів майстриня намагається передати глядачу свою любов та доброту. А ніжна кольорова гама лише підсилює це намагання.

«Авторка виставки не зупиняється на досягнутому. Сьогодні вона дивує відвідувача новим жанром – анімалістикою — у зображеннях кошенят, коників та горличок. Також Віра Яківна пробує себе у портретному жанрі – тут намальовані образи її дітей.

Усі, хто знає пані Віру, можуть впевнено сказати, що її картини особливі. Вони несуть атмосферу романтики, замріяності. Вони наповнені любов’ю. Дивлячись на полотна, відразу відчуваєш характер авторки і розумієш, що їх писала щира, добра, хороша людина.

Виставка буде діяти протягом місяця. Запрошуємо ковельчан та гостей міста завітати у виставкову залу Ковельського історичного музею (вул. Незалежності, 89)», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: