09:13, 01 Вересня 2022

У Ковелі дітям пільгових категорій вручили шкільне приладдя

Канікули добігають кінця, розпочинається новий навчальний рік. Надзвичайно тепла акція відбулася напередодні першого вересня у Ковельській громаді. Набори шкільного приладдя вручили дітям пільгових категорій.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Міський голова Ігор Чайка передав 27 пакунків діткам, батьки яких загинули на війні. Хлопчики та дівчатка отримали зошити, ручки та інші потрібні речі, дошкільнята теж не залишились без подарунків.

“Тепер ви будете ще ліпше підготовлені до школи Хочу побажати, щоб ви наполегливо здобували знання, які дадуть змогу стати успішними людьми в майбутньому, коли виростете і розбудовуватимете нашу Україну”, – сказав Ігор Чайка.

31 серпня знову – зустріч і знову – подарунки дітворі. Заступник міського голови Наталія Маленицька разом з керівниками служби у справах дітей Жанною Вельмою та міського центру соціальних служб Інною Третяк привітали юних ковельчан та їх батьків з новим навчальним роком.

Понад 50 яскравих шкільних торбинок, наповнених зошитами та шкільним приладдям, вручили дітям з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

На закупівлю наборів кошти виділили з міського бюджету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: