19:05, 16 листопада 2018

У Ковелі дільничні офіцери поліції навчалися, як запобігати та протидіяти домашньому насильству

Співробітники управління превентивної діяльності поліції Волині провели заняття з  дільничними офіцерами з вивчення організаційно-правових засад запобігання та протидії домашньому насильству. Окрему увагу було приділено виконанню повноважень підрозділами поліції в цій сфері. 

Про це йдеться на сайті волинської поліції.

«За 10 місяців цього року органи поліції у Волинській області зареєстрували понад 1,9 тис. заяв та повідомлень про вчинення домашнього насильства. Поліцейські склали  1890 адміністративних протоколів за ознаками правопорушень, передбачених ст. 173 -2 КУпАП. За 35 фактами домашнього насильства слідчі волинської поліції розпочали кримінальні провадження», — розповів начальник відділу управління превентивної діяльності ГУНП в області Валерій Чоботан. 

За його словами, важливим є підвищення ефективності роботи дільничних офіцерів поліції щодо запобігання та протидії домашньому насильству, а також захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства. Учасники занять докладно опрацювали основні положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Зокрема, правові аспекти, пов’язанні з виявленням фактів домашнього насильства та своєчасним реагування на них, прийомом і розглядом заяв та повідомлень про вчинення домашнього насильства, винесенням термінових заборонних приписів стосовно кривдників, взяття їх на профілактичний облік та проведення з ними профілактичної роботи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: