11:12, 03 Червня 2023

У Ковелі депутати погодили намір щодо пільгового запозичення на енергоефективні заходи

Сьогодні відбулася позачергова сесія Ковельської міської ради. Депутати погодили рішення про намір отримати позику шляхом залучення кредиту від Європейського інвестиційного банку з метою фінансування впровадження заходів Проекту «Енергоефективність громадських будівель в Україні».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Розмір запозичень – понад 165 млн гривень на 20 років (з урахуванням пільгового періоду, що становить 5 років після підписання угоди про передачу коштів позики). Відсотки за користування запозиченням становлять 4,02 річних.

«Дуже багато будівель у нашій громаді потребують термомодернізації. Сьогодні на оплату енергоносіїв ми змушені витрачати значні бюджетні кошти. Залучення такого фінансового ресурсу дасть нам змогу не лише швидше реалізувати всі ці проекти, але й економити у подальшому», – наголосив Ковельський міський голова Ігор Чайка під час обговорення проекту рішення.

Учора повідомляли, що місто підготувало заявку для участі у Проекті “Енергоефективність громадських будівель в Україні” на сім об’єктів. Попередньо здійснили моніторинг і визначено найбільш енергозатратні будівлі в громаді. На них уже є уся необхідна документація.

Це — три заклади освіти (ліцей № 7, ЗЗСО № 12, ЗДО № 9), три – охорони здоров’я (центральна районна лікарня, клініко-діагностична лабораторія центральної районної лікарні, пологовий будинок) та адміністративна будівля.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: