11:09, 30 листопада 2022

У Ковелі депутати перевірили укриття у закладах освіти

Для депутатів Ковельської міської ради, представників влади робочий день розпочався у ліцеї № 7, де вони перевірили готовність нещодавно облаштованого укриття. Директор закладу Валерій Кубай каже, що на сьогодні вони мають два приміщення.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

“У нас змішана форма роботи, проте батьки більше схиляються до очного навчання, ніж дистанційного. Та й діти з задоволенням спішать у школу. Ми намагались створити максимально комфортні умови для їхнього перебування і чимало попрацювали, аби укриття відповідало усім вимогам”, – наголосив Валерій Олександрович.

Чимало довелось попрацювати, аби підготувати укриття у ЗДО № 4 “Ромашка”. За словами директорки Вікторії Куліковської, у них воно утеплене, розраховане на старші та молодші групи. Для вихованців тут є іграшки, ігри, аби вони без страху спускались у приміщення та не лякались повітряних тривог.

Оглянули депутати захисну споруду в ліцеї імені Олени Пчілки. “З її облаштуванням допомагала міська влада, а зробити кімнати затишнішими та комфортнішими – батьки учнів”, – розповідає директорка Олена Вальчук. Вона подякувала заступнику міського голови Наталії Маленицькій за постійний діалог та спільну роботу.

Загалом у Ковельській громаді облаштували укриття в дев’яти школах та десяти садках. На це з місцевого бюджету спрямовано понад 5, 5 мільйонів гривень. Роботи у цьому напрямку продовжуються. На сьогодні в одній із шкіл ведеться ремонт захисної споруди, виготовили документацію на будівництво двох нових укриттів для іншого закладу освіти.

Депутати побували в оновленому приміщенні Ковельського районного управління поліції. З його роботою депутатів ознайомив начальник Андрій Литвин.

Віднедавна у них діє система відеомоніторингу “Custody records”. Цей проект вдалося реалізувати за підтримки міської влади. На ремонтні роботи спрямували три мільйони гривень з бюджету громади.

Нині приміщення управління поділене на дві частини: службову і для роботи з громадянами, все заведено під відеоспостереження, яке тут відбувається 24/7. Чергові також бачать трансляцію зображення з усіх камер спостереження міста та території обслуговування Ковельського РУП. Є облаштований фронт-офіс, де завжди присутній поліцейський, який надасть кваліфіковану допомогу.

Побачили обранці громади в дії програму “Безпечне місто”. Запис з 40 камер спостереження, які встановлені по місту, неодноразово допомагав встановити істину та побачити реальний стан справ.

З діяльністю комунального підприємства “Добробут” депутатів ознайомив його керівник Ігор Михалевич. Він розповів, над чим вони працюють, про плани на наступний рік, проблеми, які доводиться вирішувати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: