23:12, 16 Січня 2021

У Ковелі цьогоріч запланували ремонт п’яти прибудинкових територій

Міський голова Ковеля поспілкувався з мешканцями будинків, де здійснюватимуть реконструкцію дворових територій.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Сьогодні міський голова Ігор Чайка поспілкувався з мешканцями трьох прибудинкових територій, де цьогоріч заплановані ремонтні роботи.

«Нам важливо остаточно погодити з людьми проект реконструкції, аби почути їх думку, внести правки перед оголошенням тендеру», – наголосив він під час розмови з людьми.

Зокрема, на вулиці Незалежності, 80 – Вербицького, 2 замінять мережі господарсько-фекальної каналізації, облаштують тротуар і проїзди з бруківки, зелені зони. Такі ж зміни чекають на тих, хто мешкає за адресами: вул. Смирнова, 14а та Міцкевича, 3, де теж побував Ігор Чайка.

За трьома адресами ковельчани просили, аби подбали і про спортивні та дитячі майданчики на їх територіях. Цю пропозицію пообіцяли неодмінно врахувати.

«Скільки я живу в Ковелі, це перша така неофіційна розмова з керівництвом міста. Дуже приємно, що нас хочуть почути, порадитись. Вважаю, що це дуже добре», – каже пані Людмила, яка прийшла на зустріч.

Реконструкція цих дворів розпочнеться тоді, коли дозволять погодні умови. У бюджеті на 2021 рік передбачені кошти на п’ять прибудинкових територій. Втім, впродовж року кількість їх має зрости до десяти.

Такі зустрічі проводитимуть і надалі.

У нинішньому році виконають ремонтні роботи на прибудинкових територіях за адресами: вул. Театральна, 28 — вул. Мічуріна, Володимира Кияна, 47-49, вул. 40 років Перемоги, 13, вул. Незалежності, 80 – Вербицького, 2, вул. Смирнова, 14а, вул.. Міцкевича,3.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: