12:50, 30 Липня 2020

У Ковелі чекають пропозиції містян щодо відзначення Дня Незалежності

24 серпня головне державне свято — День Незалежності України. У Ковелі розпочали підготовку до його відзначення. Проте через карантинні вимоги змінено формат проведення заходів. Йдеться й про обмеження кількості їх учасників.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Відбулося засідання оргкомітету, яке провів заступник міського голови Ігор Прокопів. Обговорили питання підготовки програми свята.

24 серпня представники влади і громадськості покладуть квіти до монументів та вшанують пам’ять Героїв, які віддали життя за Україну.

У центральній частині Ковеля працюватимуть тематичні фотозони, звучатимуть музичні та пісенні твори.

У культурно-просвітницькому центрі розгорнуть мистецьку виставку.

Напередодні молодь міста планує провести автопробіг з державною символікою та організувати перегляд кінофільму просто неба.

У залежності від епідемічної ситуації, ближче до свята спланують і спортивні заходи.

У  День Державного Прапора та День Незалежності, 23-24  серпня, сподіваються, що ковельчани традиційно вивісять головний символ держави на будівлях  офісів, установ, підприємств та організацій, будинках, торгових закладах.

Нині розробляють положення про фотоконкурс, приурочений  Незалежності України.

«Формування святкової програми триває. Отож, запрошуємо ковельчан до 1 серпня подавати свої пропозиції у відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю за адресою: вул. Незалежності, 73, кабінет 214, за номером телефону: 6-17-26 або на електронну пошту kovelpolitika@gmail.com », – повідомляють у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: