14:42, 15 Липня 2020

У Ковелі будують водогін

У Ковелі впродовж останніх років ведеться будівництво мереж для забезпечення централізованим водопостачанням мешканців другого Ковеля. Ще у 2017 році рішенням виконкому затвердили перелік вулиць і будинків, що входять в санітарно-захисну зону (1000 м) Ковельської філії ДП “Укрветсанзавод”. За цей час жителі цього мікрорайону пересвідчились, що воно не є декларативним, адже уже торік на 16-ти вулицях мережі проклали. І ці роботи тривають.

Про це йдеться на сайті Ковельради.

Нині водогін будують на Чигиринській, Братуня, Батуринській, Костомарова, Генерала Юрія Тютюнника. У нинішньому році у бюджеті міста на це передбачили 1,5 мільйона гривень.

На об’єктах побували міський голова Олег Кіндер та його заступник Андрій Товстига. Будівельники розповіли, що роботи дещо затримують  погодні умови, а ще клопоту додають і грунтові води, рівень яких на сьогодні значно  піднявся.

“Міська влада виконує взяті на себе зобов’язання та будує водогін на вулицях, розташованих в безпосередній близькості до колишньої філії ветсанзаводу. Цьогоріч мешканці ще п’яти вулиць отримають можливість приєднатись до системи централізованого водозабезпечення.  Сподіваюсь, що і  в наступному році місто теж буде спроможне виділити кошти, аби продовжити цю справу. Думаю, з часом цією послугою має бути охоплений весь мікрорайон,” — прокоментував Олег Кіндер.

Нагадаємо, що у 2017 на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої Ковельською філією ветсанзаводу, місто отримало значну суму коштів від держави — 17 мільйонів гривень. Більшу частину грошей і використали  на прокладання мереж та будівництво водогону від станції другого підйому на вулиці Володимира Кияна до мікрорайону Ковель-2.

Проте і внесок міста є не менш вагомим. Впродовж цих років з місцевої казни на ці потреби спрямували уже понад 13 мільйонів гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: