22:05, 10 Січня 2019

У Ковелі безробітних залучатимуть до благоустрою міста

У Ковелі безробітних залучатимуть до здійснення благоустрою та впорядкування території міста.

Про це повідомили на сайті Ковельради.

У Ковелі затвердили «Програму організації та проведення  громадських робіт тимчасового характеру на 2019-2021 роки». Її міська влада буде реалізовувати спільно з  міськрайонним центром зайнятості.

Це дасть змогу ковельчанам, які перебувають на обліку служби, заробляти додаткові кошти, разом з тим, зробити певний внесок у вирішення соціально важливих проблем міста.

Планується, що роботою забезпечуватимуть КП«Добробут», РЖКП № 1 та № 2,  управління водопровідно – каналізаційного господарства, ПТМ «Ковельтепло», ДП «Ковельське лісове господарство», управління соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування, Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Безробітних залучатимуть до робіт з благоустрою та впорядкування територій міста, придорожніх смуг. У зимовий час  –  до прибирання снігу. Працюватимуть із соціальними службами.

Щороку на реалізацію цієї Програми з міського бюджету буде виділятись 200 тисяч гривень. Таку ж суму надаватиме міськрайонний  центр зайнятості.

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснюють  фінансове управління та управління капітального будівництва  та ЖКГ виконавчого комітету  і центр зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: