23:13, 15 Вересня 2022

У Ковелі 50 % теплової енергії планують виробляти за рахунок альтернативних видів палива

У Ковелі, аби зменшити споживання газу, продовжують переобладнувати котельні. Зокрема, здійснили реконструкцію об’єкта на вулиці Володимира Кияна, 82. Тут встановили чотири нові котли: два – твердопаливних, два – газових.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

На це з бюджету громади виділили 7,5 мільйона гривень. Роботи провели власними силами ПТМ “Ковельтепло”.

“Залишилось завершити ізоляцію трубопроводів. Підігрів води здійснюємо твердопаливними котлами. І впродовж опалювального сезону плануємо працювати на альтернативних видах палива. При необхідності будуть запущені газові котли”, – прокоментував ситуацію головний інженер підприємства Василь Заікін.

У місті реконструюють також котельню на вулиці Володимирській, 85. Там буде працювати котел 1,5 мВт. З місцевого бюджету на об’єкт спрямували чотири мільйони гривень.

“Цей опалювальний сезон для всієї країни буде нелегким. Місто та ПТМ “Ковельтепло” підготовку до нього розпочало ще по завершенні попереднього. Проведені заходи дозволять 50 % теплової енергії виробляти за рахунок альтернативних видів палива. Це досить вагомо на сьогодні. І при нинішніх обставинах дає більшу гарантію, що ковельчани будуть з теплом”, – зазначає міський голова Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: