18:04, 12 Березня 2022

У Ковель прибув гуманітарний вантаж з Мілана

Весь світ сьогодні з Україною. Щодня у Ковель надходить гуманітарний вантаж від наших давніх партнерів з-за кордону та нових друзів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Українці, які волею долі живуть в інших державах, нині теж шукають різні шляхи, аби допомогти своїй рідній країні.

Тиждень тому до міської влади Ковеля звернулися земляки, які мешкають в Італії. Волонтерська група за підтримки Генерального консульства України в Мілані зібрали речі, яких найбільше потребують військові, люди, які полишили свої домівки. Продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, одяг, ковдри та інше уже в Ковелі.

Координувала цю роботу Анна Калембет. У телефонній розмові вона зазначила, коли в Україну прийшла війна, то усі намагаються бути корисними нашій країні. Генеральне консульство України в Мілані люб’язно надало волонтерам місце для збору допомоги.

“Українці, італійці, представники з різних країн приносять багато речей, купують ліки на великі суми. Аптеки дали знижки для тих, хто бере товари для України. З нами зв’язуються компанії, які хочуть надати допомогу безкоштовно. Я називаю всіх своїх помічників – Святі Люди. Ми працюємо зранку до ночі. Коли ми разом і в роботі, нам легше, хоча ми не спимо разом з нашою Україною. Боже, бережи Україну!”, – йдеться у повідомленні Анни Калембет, координатора групи волонтерів, члена Асоціації “Відроджена Україна”.

До слова, це уже 17 багатотонний вантаж, що відправила Анна зі своїми однодумцями в Україну.

Водій Петро, який його доставив, показує фото, як все відбувалось. Розповідає, що дуже багато людей зараз в Італії допомагають нашій державі. Та й сам він чотири дні був у дорозі і готовий далі працювати 24/7 та каже: “А як інакше – я ж з України”.

Ковельчанин Ігор Чашук, який теж долучився до цієї справи, та був таким собі зв’язковим між Міланом та Ковелем додає, що всі, хто нині живе в Італії, дуже переймаються тим, що відбувається в Україні. Вони прагнуть зробити свій внесок, аби наблизити ПЕРЕМОГУ.

У Ковелі все буде посортовано і спрямовано для бійців ЗСУ, людям, які полишили свої домівки, та в ті регіони, де сьогодні спостерігається найскладніша ситуація, містам-героям, які потребують нашої підтримки.

Від початку війни у Ковель везуть вантажі з різних країн Європи. Зовсім незнайомі люди стають для нас хорошими друзями, ми відчуваємо як вони усі вболівають за Україну.

“Дякую особисто пані Анні та усім волонтерам в Італії. Велике спасибі, що ви з нами, зі своєю країною, скільки б кілометрів нас не розділяло. Ви робите надзвичайно велику справу. В єдності — наша сила”, – написав у своєму листі волонтерам міський голова Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: