15:00, 25 Травня 2023

У комісії Волиньради рекомендували продовжити контракт з керівником ОДЮСШ «Колос»

Участь у засіданні постійної депутатської комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму також взяли перший заступник голови Юрій Поліщук, фахівці виконавчого апарату обласної ради та профільного департаменту ОВА.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Питання щодо подовження терміну дії контракту з керівником обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» профільна депутатська комісія розглядає не вперше. Як пояснила начальниця майнового відділу виконавчого апарату облради Олена Кузьменко, з березня 2022 року Ярослав Вітер перебуває на службі у Збройних Силах України. У зв’язку з мобілізацією його увільнено від роботи зі збереженням посади, тож комісії пропонували погодити продовження дії контракту з Ярославом Вітром до 29 листопада цього року. Що депутати одноголосно і рекомендували зробити голові обласної ради Григорію Недопаду.

Також члени профільної комісії затвердили план роботи обласної ради на ІІ-ге півріччя в частині діяльності своєї комісії. Окрім того, за пропозицією голови комісії Віктора Галана-Влащука депутати схвалили намір на найближчих засіданнях комісії заслухати звіти керівників спортивних комунальних установ за підсумками роботи 2022 року.

Депутат Андрій Мельник також ініціював виїзне засідання комісії з метою дослідити роботу представництв КП «Спорт для всіх» у громадах.

«Є сенс переконатися, що керівництво цієї установи врахувало рекомендації та зауваження комісії», – аргументував він свою ініціативу. Колеги пропозицію підтримали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: