15:08, 12 Лютого 2022

У Колках облаштують готельно-відпочинковий комплекс на місці фтизіопульмонологічного центру

Нещодавно з аукціону за 1,2 мільйона гривень Колківська громада продала майно колишнього комунального закладу «Волинський фтизіопульмонологічний медцентр». Нерухомість придбало ТзОВ «Грін зона».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Познайомити керівництво громади із підприємцем приїхали голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, помічник народного депутата Вячеслава Рубльова Юрій Ройко та депутати райради Микола Васага і Лариса Понєдєльник.

Під час підписання документів із придбання майнового комплексу секретар Колківської селищної ради Наталія Рейкіна поцікавилась у власника «Грін зони», що саме він має намір робити із придбаним майновим комплексом.

«Плануємо створити готельно-відпочинковий комплекс, нові робочі місця, сплачувати податки до бюджету громади для її покращення, розвитку та туристичної привабливості», – розповів він.

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук вважає, що кожного інвестора, який має намір розвивати громаду, треба шанувати.

«Важливо, аби бізнес і влада спілкувалися та знаходили спільні точки дотику, кожного інвестора треба шанувати та підтримувати. Влада має бути відкритою для бізнесу, тому Луцька районна рада і Колківська громада об’єдналися, щоб інвестор відчув нашу підтримку», – зауважив Олександр Омельчук.

Після спілкування у селищній раді голова райради з депутатами відвідали територію придбаного ним майнового комплексу, що на вулиці Романівська, 91. Депутатка Лариса Понєдєльник звернула увагу на велику кількість сосен незвичайної форми. Микола Васага пояснив, що ця територія є місцем сили.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: