14:02, 09 Грудня 2020

У Княгининку радилися керівники закладів культури

У Княгининівському Центрі культури, дозвілля та спорту відбулася робоча нарада директора департаменту культури Тетяни Гнатів з керівниками закладів культури сільських громад, що увійшли до складу Луцької територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На нараді окреслили особливості процесу приєднання до мережі закладів культури об’єднаної територіальної громади, процедурні моменти та часові рамки вирішення організаційних питань, особливості комунікації та взаємодії.

Учасники наради обговорили перспективи діяльності сільських закладів культури, їх найбільш проблемні питання.

Тетяна Гнатів відповіла на усі запитання та запевнила присутніх у намірах міської ради не просто зберегти існуючу мережу закладів культури та наявний кадровий потенціал, а й вжити дієвих заходів щодо забезпечення поступального розвитку цих закладів, підтримки мистецьких ініціатив, підвищення якості культурних послуг та просування місцевого культурного продукту, залучення додаткового грантового фінансування для культурно-мистецьких проектів. Усі ці питання мають стати основою нової програми розвитку галузі на найближчі роки, до розробки якої мають долучитися усі учасники культурного процесу Луцької об’єднаної територіальної громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: