16:04, 19 Квітня 2019

У Києві на Майдані – акція на підтримку чинного Президента. ФОТО

У Києві на Майдані Незалежності розпочалася акція “Захисти Україну!” на підтримку чинного Президента Петра Порошенка як кандидата на посаду Глави держави.

Про це повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

Президент України Петро Порошенко з дружиною прийшов сюди і виступив на сцені.

Він наголосив, що зараз вибір стоїть не між двома кандидатами. Справжня ставка в цих виборах – Україна, бо Росія мріє про недосвідченого президента, який дозволить Кремлю взяти Україну під контроль.

“Ми поважаємо вибір інших, і жодним чином не вважаємо нашого опонента агентом Кремля – жодним чином ні. Але ми впевнені, що Путін мріє про президента-новачка, що дозволить Кремлю взяти Україну під контроль”, – сказав Порошенко.

Очікується, що після виступів відбудеться марш “Захисти Україну!”.

Учасники маршу збираються на Михайлівській площі. Тут представники Самооборони Майдану, “Молодіжного національного конгресу”, “Вільних людей”, пластуни. Вони розгорнули банери-“розтяжки” із написом “#Захисти Україну”. Також вони тримають у руках державні прапори.

Очікується, що з Михайлівської площі колонна вирушить до НСК “Олімпійський”, де о 19:00 мають відбутися дебати між кандидатами у Президенти Петром Порошенком і шоуменом Володимиром Зеленським.

Як зазначають організатори, учасники маршу хочуть почути від кандидатів у президенти відповіді на такі питання, як протидія Кремлю, курс НАТО, захист української мови, продовження реформ.

Акція має мирний характер, відбувається з ініціативи громадськості, без участі будь-яких штабів, адміністрацій чи органів влади, наголошують організатори.

Як повідомлялося, 14 квітня представники об’єднаної Громадської ініціативи «Захисти Україну!» прийняли звернення, в якому закликали не віддавати голос на виборах кандидату Володимиру Зеленському.

Звернення підписали, зокрема, народні депутати Юрій Шухевич, Дмитро Ярош, Микола Величкович, Андрій Левус, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, керівники УНА-УНСО, Правого сектору, Конгресу Українських Націоналістів та інших громадських об’єднань, відомі діячі.

Другий тур виборів Президента України пройде 21 квітня. За пост Президента змагатимуться чинний Глава держави Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: