11:08, 18 Квітня 2023

У Ківерцях запрошують на засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку громади на період до 2027 року

20 квітня о 12:00 відбудеться перше розширене засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Ківерцівської міської територіальної громади на період до 2027 року у приміщенні Ківерцівського центру позашкільної освіти за адресою м. Ківерці, вул. Киричука, 1.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

«Запрошуємо мешканців та громадські формування територіальної громади долучитися до процесу розробки Стратегії розвитку Ківерцівської міської територіальної громади на період до 2027 року та ознайомитися з соціально-економічним профілем Ківерцівської міської територіальної громади, який був розроблений за підтримки Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини в рамках проекту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проект USAID «ГОВЕРЛА»», – йдеться у повідомленні.

Метою заходу є обговорення аналітичної частини Стратегії розвитку Ківерцівської міської територіальної громади, формування бачення та СВОТ-аналізу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: