20:02, 29 Травня 2021

У Ківерцях відбулися громадські слухання щодо ставок місцевих податків

28 травня в актовому залі Ківерцівського Центру позашкільної освіти відбулися громадські слухання з обговорення проектів рішень міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Розглянули такі проекти рішень:

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку»;

«Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на території Ківерцівської міської територіальної громади»;

«Про встановлення туристичного збору на території Ківерцівської міської  територіальної громади»;

«Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Ківерцівської міської територіальної громади».

Відповідно до чинного законодавства, а саме до пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» вищеперераховані проекти рішень були оприлюднені на офіційному сайті міської ради 21 квітня та  6 травня відповідно, постійна комісія по реалізації покладених на міську раду повноважень у здійсненні державної регуляторної політики має надати висновок щодо відповідності даних проектів рішень вимогам Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Після цього проекти рішень розглядають постійні комісії міської ради та виносять на розгляд сесії міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: