12:35, 02 Лютого 2023

У Ківерцях стартувала реконструкція очисних споруд

У Ківерцях розпочали масштабний проект, а саме реконструкцію очисних споруд каналізації міста потужністю 350 м³/добу, облаштування місць перебування внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Тривалий час місто потерпало від відсутності сучасної водоочисної системи та системи каналізації. Чинну систему побудували ще у 80-их роках і за час експлуатації жодного разу капітально не ремонтували. Також не проводили заміну технологічного обладнання. Каналізаційні споруди не забезпечували необхідний ступінь очищення стоків у зв’язку з чим на в’їзді у місто завжди є неприємний запах.

Для вирішення цієї проблеми, за ініціативи міського голови Олександра Ковальчука розробили цей проект за кошти міського бюджету.

“З перших днів відколи я обійняв посаду міського голови мене хвилювало питання екологічної проблеми міста. Реалізація цього проекту дозволить нам проводити якісну очистку стічних вод, що позитивно впливатиме на екологічну безпеку як мешканців міста, так і інших населених пунктів”, – коментує міський голова Олександр Ковальчук.

Зі слів підрядників першим етапом передбачили реконструкцію об’єктів механічного очищення стоків, реконструкцію зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення напірного колектору, реконструкцію пісколовок та пісколовних майданчиків, реконструкцію станції сирого осаду, виготовлення та монтаж мулоскребів, реконструкцію первинних відстійників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: