09:13, 31 Жовтня 2023

У Ківерцях розпочали капремонт зовнішніх мереж водовідведення на одній із вулиць

З метою забезпечення мешканців громади системою централізованого водовідведення, розпочали капітальний ремонт зовнішніх мереж водовідведення по частині вулиці Сагайдачного (від вулиці Соборності до вулиці Калинової) в місті Ківерці.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Загальна протяжність каналізаційної мережі складає близько 280 метрів. Мережі самопливної каналізації запроектовані із пластмасових безнапірних труб з розтрубом Ф315 по ДСТУ Б.В.2.5-32:2007.

На самопливному колекторі встановлюватимуть оглядові та поворотні колодязі із збірних залізобетонних елементів Ф1000 мм.

Підключення мережі водовідведення передбачили до наявного колектору, що розташований неподалік перехрестя вулиць Соборності – Сагайдачного.

«Одночасно інформуємо, що реагуючи на колективне звернення жителів вулиці Барвінкова (перейменована вулиця Прокоп’юка) та частини вулиці Сагайдачного до вулиці Вишневої, міська рада розглядає можливість підключення вищезазначених вулиць та замовила необхідну проектно-кошторисну документацію», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: