21:46, 16 Січня 2021

У Ківерцях радилися щодо проектної діяльності

Сьогодні, 16 січня, відбулася нарада з керівниками та активними жителями Ківерцівської громади, яку проводив міський голова Олександр Ковальчук разом із заступником Юрієм Тананайським.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Робоча зустріч стосувалася питання проектної діяльності в громаді. Для обговорення проблематики, запросили менеджера з проектної діяльності апарату міської ради Ольгу Матвійчук.

«Заробляти кошти це не  лише отримання винагороди, це можливість робити нашу громаду кращою. Коштів на цей момент на усе не вистачає, а ідей для розвитку громади є досить багато», – зауважила Ольга Матвійчук.

«За основні стратегічні проекти необхідні для життєдіяльності відповідає наш працівник Ольга Матвійчук. Багато з них вже успішно реалізували і деякі перебувають у стадії підготовки документів та у режимі очікування. Тому ми разом долучаємось до навчань та проходимо тренінги постійно вдосконалюючись», – продовжив спілкування заступник міського голови Юрій Тананайський, який безпосередньо відповідає за цей напрям.

“Завдяки проектній діяльності, окремі громади активно беруть участь та виграють по 10 проектів від Британської Ради в Україні. Кошти – 150 тисяч гривень, а є можливість кошторис проектів збільшити до 30-35 тис.”

Робота над проектами не легка та це можливість рости особисто і це може робити тільки той, хто хоче особисто зробити вклад. Це не час коли ми просто працюємо на роботі, це реальний поклик душі.

Раніше проекти писали громадські організації, нині будь-хто може написати свій проект і реалізувати його. Наразі в Україні до цієї діяльності долучаються вчителі, бібліотеки, будинки культури, і відповідно потреби і завдання є різними: на куточки дозвілля, стелажі, банери, особливо фінансуються заходи, навчання, спортивні і дитячі майданчики, лавки, напрямки екологічної тематики.

“Отже від слів до дій”, – запропонував очільник громади і надав слово Людмилі Тананайській  (фасилітатору програми Британської Ради в Україні, яка знає як покроково і за яким алгоритмом потрібно діяти при написанні проектів.

Доводимо до відома що найближче навчання в режимі онлайн, де є можливість реалізовувати свої ідеї, отримавши кошти від Британської Ради в Україні, буде проходити 20-21 січня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: