10:40, 27 Серпня 2021

У Ківерцях представили нового керівника гімназії

26 серпня міський голова Олександр Ковальчук разом із начальником гуманітарного відділу Ківерцівської міської ради Миколою Грибуком представили педагогічному колективу нового директора НВК «Ківерцівська ЗОШ І ст.-Ківерцівська гімназія».

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Новим керівником стала Оксана Миколаївна Данилюк. Директором школи її було обрано шляхом проведення конкурсу, який відбувся 4 серпня. Згідно контракту директор на посаду призначається терміном на 2 роки.

Олександр Ковальчук привітав Оксану Миколаївну з новою посадою та висловив побажання: «Я хочу побажати, щоб під новим керівництвом школа всебічно розвивалася. І я впевнений, що новий директор, сповнений сил та енергії, разом із дружнім та прекрасним колективом зможуть зробити заклад ще кращим».

Микола Грибук також привітав новообраного директора школи та побажав успіхів, натхнення та наполегливості у роботі. Крім цього подякував заступнику директора школи Олені Миронюк за старанність та успішність у виконанні покладених на неї обов’язків.

Також Микола Васильович згадав попереднього директора школи – Людмилу Семенівну Кацевич, яка доклала максимум зусиль у зміцненні матеріально-технічної бази цього навчального закладу та впроваджувала інноваційні технології в навчально-виховний процес.

Оксана Данилюк сердечно подякувала за привітання. Звертаючись до колективу виразила подяку за підтримку та запевнила, що всі разом впораються із поставленими цілями та завданнями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: