13:05, 15 Квітня 2024

У Ківерцях попрощалися з майором Валерієм Блащуком

Ківерці знову в жалобі – 14 квітня попрощалися з майором Блащуком Валерієм Леонідовичем, життя якого обірвалося раптово і передчасно.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Народився Валерій Блащук 11 листопада 1962 року в селі Бодячів Ківерцівського району. Кадровий військовий. Впродовж 2016-2020 років захищав Україну від російських загарбників на сході країни. За період служби удостоєний шести державних нагород.

Попрощалися з воїном рідні, друзі, знайомі, побратими. Вшанували пам’ять Героя очільники міста. Вдячні земляки, схиливши у скорботі голови та вклякнувши на колінах, щирою молитвою просили у Всевишнього про спокій душі воїна.

«Траурна процесія прослідувала від рідного дому вулицями міста до собору Покрови Пресвятої Богородиці, де чин поховання здійснив протоієрей Іван Семенюк. Місцем Вічного спочинку для великого патріота майора Валерія Леонідовича Блащука стала Алея Слави на міському кладовищі. Воїни почесної варти тричі відсалютували Герою, шануючи його ратний подвиг.

Пам’ять про Героя житиме вічно у серці рідних, близьких, друзів, побратимів і вдячних земляків. Герої не вмирають!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: