16:15, 12 Жовтня 2020

У Ківерцях нагадують про заборону розміщення передвиборчої реклами у невизначених місцях

Згідно з п. 5.1.11 «Правил благоустрою Ківерцівської міської об’єднаної територіальної громади» на об’єктах благоустрою Ківерцівської міської об’єднаної територіальної громади забороняється розміщувати оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у невизначених  для цього місцях.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської громади.

Рішенням виконавчого комітету Ківерцівської міської ради від 4 вересня 2020 року № 120 відвели місця для розміщення матеріалів передвиборчої агітації під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на території Ківерцівської міської ОТГ. З переліком місць для розміщення передвиборчої агітації можна ознайомитись перейшовши за посиланням.

Розміщення агітаційних матеріалів на електроопорах, зелених насадженнях та інших невідведених для цього місцях є прямим порушенням Виборчого Кодексу України, Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та «Правил благоустрою Ківерцівської міської об’єднаної територіальної громади».

В разі виявлення подібних порушень, на громадян та відповідальних осіб  складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 КУпАП.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: