12:06, 16 Січня 2021

У Ківерцях до комунальної власності прийняли інклюзивно-ресурсний центр

Відповідне рішення ухвалили під час сесії міськради. Ківерцівський «Інклюзивно-ресурсний центр» працює із 24 жовтня 2018 року. Центр працює з дітьми від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами, які мають порушення інтелекту, спектру аутизму, порушення мовлення та опорно-рухового апарату. Послуги надають практичні психологи, вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

У Центрі на обліку перебуває 360 дітей яким надають корекційно-розвиткові послуги. Окрім того, ІРЦ здійснює комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини за допомогою сучасних діагностичних методик, визначає програму та форму навчання. Фахівці Центру консультують батьків, педагогів, проводять просвітницькі заходи, щодо організації інклюзивного простору у закладі освіти шляхом різноманітних конференцій, семінарів, засідань за круглим столом, тренінгів.

Напередодні, міський голова  Олександр Ковальчук  завітав до інклюзивно-ресурсного центру, ознайомився з роботою та вручив для потреб центру багатофункціональний принтер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: