20:02, 08 Липня 2023

У Ківерцівській громаді завдяки благодійному ярмарку зібрали кошти на медикаменти для військових

Координаційний центр при Ківерцівській міській раді повідомляє про те, що за зібрані кошти на благодійному ярмарку у селі Човниця, який відбувся минулими вихідними, придбали найнеобхідніші лікарські засоби для військовослужбовців на суму 25 тисяч гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

До Координаційного центру надійшло звернення від місцевого військового медика, який у цей час перебуває на лінії фронту з проханням допомогти, в найкоротший термін, у забезпеченні його медичної частини необхідними медикаментами згідно списку.

Координаційний центр придбав ці ліки та додатково видав такі медичні матеріали як бинти, шприци, перев’язочні матеріали, рукавиці та деякі медичні засоби, а саме антисептики, післяопікові спреї тощо.

На цей час усі медикаменти вже доставили в медичну частину та використовуються за призначенням для надання такої необхідної допомоги пораненим військовим.

«Ми вдячні кожному з вас, хто взяв участь у благодійному ярмарку в селі Човниця та пожертвував кошти. Ваші дії демонструють солідарність та піклування про тих, хто захищає нашу країну. Завдяки вашим щедрим пожертвам та довірі, ми змогли забезпечити наших військових потрібними ліками та медичними засобами в такий короткий та швидкий термін. Продовжуємо працювати над покращенням умов та забезпеченням наших військових найнеобхіднішими речами. Ще раз велике спасибі за вашу великодушність та підтримку. Разом ми здатні зробити неймовірні речі!», – коментує Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: