14:32, 30 Вересня 2021

У Ківерцівській громаді відзначили День працівників освіти

Щороку першої неділі жовтня освітяни відзначають своє професійне свято.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

З нагоди Дня працівників освіти в Ківерцівському будинку культури ім. М.П.Ковальова відбувся концерт за участю творчих колективів та аматорів будинку культури та Центру позашкільної освіти. Під час урочистостей педагогів вітали квітами, теплими словами вдячності за нелегкий труд, нагородами, піснями, танцями та грошовими преміями.

Привітати освітян громади завітали міський голова Олександр Ковальчук, народний депутат України Ірина Констанкевич, начальник гуманітарного відділу міської ради Микола Грибук та голова Ківерцівської об’єднаної профспілки працівників освіти та науки Євгенія Бабійчук.

Голова міської ради Олександр Ковальчук привітав педагогів зі святом і зауважив, що саме педагоги довгі роки щоденно працюють над тим, щоб відпустити у доросле життя обізнаних, мудрих та порядних людей. Також побажав присутнім мудрості, терпіння, натхнення, щоб кожен день був сповнений новими досягненнями, а учні були старанними та вдячними.

Народний депутат Ірини Констанкевич зазначила, що педагог – це, в першу чергу, стан душі, не кожна людина може бути вчителем, адже ця професія вимагає колосальної та кропіткої праці, саможертовності, величезного терпіння, любові до дітей та непідкупного інтересу до своєї професії.

Ірина Мирославівна привітала освітян з професійним святом, побажала вагомих здобутків на освітянській ниві та вручила відзнаки кращим працівникам освіти.

Начальник гуманітарного відділу Ківерцівської міської ради Микола Грибук та Євгенія Бабійчук приєдналися до привітань та побажали кожному педагогу у відносинах з учнями знайти взаємоповагу, взаєморозуміння, відкритість та щирість. Адже кожна дитина шукає у вчителі кращого друга та наставника, звернувшись до якого, вона може розраховувати на те,  що її вислухають, зрозуміють, сприймуть всі її проблеми та дадуть цінну пораду.

Освітянам, чия майстерність заслужила особливої відзнаки, від Ківерцівської міської ради вручили грамоти та грошові винагороди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: