08:43, 20 листопада 2020

У Камінь-Каширському районі ліквідували умовну пожежу в дитсадку

19 листопада рятувальники 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Камінь-Каширський Управління ДСНС у Волинській області провели гарнізонні тактико-спеціальні  навчання в міському закладі дошкільної освіти № 2.

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

Вогнеборці відпрацювали навички взаємодії служб екстреного реагування та адміністрації об’єкту щодо ліквідації пожеж чи надзвичайних ситуацій на цьому об’єкті з масовим перебуванням дітей.

В рамках заходу рятувальники поспілкувалися з підростаючим поколінням  про правила пожежної безпеки в побуті, правила поведінки при виявленні підозрілих предметів.

Фахівці цивільного захисту розповіли дітям, як користуватись вогнегасником і переконались, що діти знають про небезпеку пустощів з вогнем і порядок набору цифр на телефоні для виклику пожежної служби, поліції, швидкої.

Як зазначив керівник навчань, головний державний інспектор Камінь-Каширського райвідділу УДСНС області майор служби цивільного захисту Віталій Мартинюк: «Служба 101 готова оперативно реагувати на будь-які події чи пожежі, аби оперативно їх ліквідувати. Ці навчання сприяють також підвищенню рівня знань з правил безпеки життєдіяльності та порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій як серед дорослих, так і дітей».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: