18:33, 22 Вересня 2022

У храмі на Волині замироточила плащаниця Богоматері

У храмі Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці села Ржищів Горохівського деканату помітили срібні краплі на плащаниці Діви Марії.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Парафіяни виявили це, коли прийшли прибрати Божий дім перед відправою. Як розповів настоятель громади протоієрей Роман Грінка, він повідомив про це митрополитові Луцькому і Волинському Михаїлові. Потім відслужили молебень з акафістом, а плащаницю перенесли до вівтаря і накрили склом, як благословив архієрей.

Нагадаємо, парафія у Ржищеві цього літа вийшла з-під юрисдикції московського патріархату і возз’єдналася з Православною церквою України.

Мироточивість як чудесне явище відоме з перших років християнства. Численні факти мироточивості мощей святих та ікон підтверджено протягом усієї історії Церкви. Науковці не можуть пояснити це диво, так само, як і час, місце, образ, який проявляє це чудо. Але дослідники та священики сходяться на думці, що таке явище виникає не просто так, а як певна пересторога. Разом з тим, вважається, що мироточення – гарний знак. Бо коли ікона кровоточить, то передвіщає біду, а мироточить – на добро і підтримку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: