19:04, 07 Січня 2022

У храмах Луцька відзначили Різдво Христове

На честь народження Христа у храмах волинських церков відбулися Різдвяні Божественні  літургії.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

У день одного з найбільших християнських свят – Різдва Христового усі дороги вірян вели до храмів. Урочисті вранішні богослужіння у головних церквах більшості релігійних громад відвідав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Від імені голови Волиньради Григорія Недопада та усього депутатського корпусу він привітав зі святом прихожан Свято-Троїцького кафедрального собору, кафедрального храму Різдва Богородиці Української Греко-католицької церкви, громади Євангельських християн-баптистів та християн віри євангельської – п’ятидесятників, а також вірян Християнської церкви «Царство Боже».

«Різдво Спасителя – це не просто відзначання історичної події. Це свято несе в собі важливі істини про людину і світ. Воно має особливий сенс, бо символізує  зв’язок поколінь і єдність з іншими людьми, його суть – у щирості спілкування, непереможності добра, величі спільної молитви. Бажаю, щоб у душі кожного оселився мир і спокій, радість і тепло. Будьмо непохитними у вірі, безмежними у любові, міцними у здоров’ї. Зичу багато добрих і бажаних подій! Хай буде щасливою кожна сім’я і уся наша велика українська родина», – звернувся Григорій Пустовіт до вірян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: