14:05, 25 Грудня 2019

У храмах Луцька відбулися святкові різдвяні меси. ФОТО

Сьогодні, 25 грудня, частина християн як східного, так і західного обряду відзначає Різдво Христове за григоріанським календарем.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Святкове богослужіння у Кафедральному костелі Святих Апостолів Петра і Павла відвідали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Ірина Чебелюк, радник міського голови Ігор Поліщук, голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, заступник голови облдежадміністрації Світлана Мишковець, Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Вєслав Мазур, священнослужителі різних конфесій, а також сотні вірян, щоб разом віддати шану новонародженому Господу.

Під час урочистого богослужіння про народження Спасителя лунали молитви та різдвяні гімни українською, польською та італійською мовами.

На урочистій літургії до вірян звернувся Ординарій Луцької дієцезії, єпископ Віталій Скомаровський. Він нагадав людям про історію та істинну суть Різдва, яка полягає у прославленні Господа нашого, а також про те, що Різдво — це насамперед добрі вчинки, милосердя, вміння любити та прощати.

Зі святом Різдва Христового присутніх привітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт:

“Я щиро радий, що маю можливість розділити з вами радість спільної молитви. Сьогодні у цей світ прийшов Ісус Христос, аби подарувати віру в те, що ми можемо бути кращими. Ця віра допоможе нам позбавитися гріхів, вирішити найболючіші проблеми, наповнить серця добром. Усіх вам бажаю Божих щедрот і благодаті, здоров’я, щастя, добра. Нехай Господь супроводжує вас на усіх життєвих дорогах і допомагає у втіленні благих задумів”, — зазначив він та вручив Віталію Скомаровському вітальний адрес міського голови.

Заступник міського голови Костянтин Петрочук відвідав святкове богослужіння та привітав прихожан Німецької Євангелістично-Лютеранської церкви Христа Спасителя з Різдвом Христовим.

Святкова меса завершилася спільним виконанням “Молитви за Україну”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: