22:00, 19 листопада 2022

У Херсоні знайшли списки правоохоронців-зрадників

У звільненому від росіян Херсоні працівники Державного бюро розслідувань знайшли повний перелік зрадників, що несли службу у російській «поліції».

Про це ДБР повідомляє у «Телеграм».

“Правоохоронці, які перейшли на бік ворога, тікали зі звільненого Херсона так швидко, що залишили у офісі неспростовні докази своєї державної зради. Виявили “журнал принятия (сдачи) поста и проверки несения службы по охране здания Управления уголовного розыска ГУ МВД Херсонской области”. Окремо знайшли повні списки з адресами, телефонами, званнями, позивними колаборантів-поліціантів”, – ідеться у повідомленні.

У ДБР зауважили, що позивні заслуговують на окрему увагу Зрадники обрали собі такі: “Дукалис, Кобра, Джокер, Килер, Купець, Мать, Вано”. “Вано” – це колишній співробітник Головного управління Національної поліції у Херсонській області, якому вже заочно повідомили про підозру у державній зраді.

“Відомо, що він особисто, спільно з представниками окупаційної влади та військовими рф, брав участь в обшуках у співробітників поліції та вилученні наявної у них вогнепальної зброї та боєприпасів. За прагнення до служби він отримав звання майора та посаду заступника начальника відділу управління. Йому навіть видали грамоту з двоглавою куркою за високі результати роботи. Ця нагорода була присвячена до 104-ї річниці створення карного розшуку рф”, – заявили в ДБР.

Готується заочне повідомлення про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України та ч. 7 ст. 111) усім фігурантам.

Санкції статі передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацію майна.

Державне бюро розслідувань з початку повномасштабного вторгнення російської федерації відкрило вже 1100 проваджень стосовно зрадників та колаборантів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: