13:43, 23 Лютого 2018

У Харкові відбудеться перша «Міжнародна медична канабіс-конференція»

У Харкові 20 квітня відбудеться перша наукова конференція з медичного канабісу.

Про це повідомляє “Громадське”.

Ініціювали захід громадські організації «Єдиний досвід» та «Українська асоціація медичного канабісу» в партнерстві з Національним фармацевтичним університетом Харкова та Університетом Медичних Наук Литви (Каунас).

Зазначають, що для медчних пацієнтів та лікарів вхід буде вільним.

Організатори наголошують на лікувальних якостях канабісу:

«Ключовий акцент ми зробимо на лікувальних якостях конопель та продемонструємо усі ті широкі можливості, які відкриються для України через впровадження у вітчизняну медицину міжнародного досвіду та законодавчого врегулювання такого впровадження», —  каже один із організаторів конференції адвокат Генадій Шабас.

Наголошують на тому, що лікарські препарати на основі канабісу ефективно допомагають у лікуванні низки важких захворювань, зокрема, таких, як епілепсія, розсіяний склероз, хвороби Альцгеймера та Паркінсона, а терапевтична дія канабіноїдів є подекуди ефективнішою за сильнодіючі препарати та з меншою кількістю побічних ефектів.

«Медичне застосування канабісу і його активних компонентів сьогодні обґрунтоване більше 12 000 наукових досліджень канабіноїдів рослинного походження. Є дані про позитивний ефект в застосуванні при інфаркті міокарду, у лікуванні артеріальної гіпертензії, онкологічних захворювань», — йдеться у прес-релізі конференції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: