22:59, 22 Серпня 2021

У Грибовиці на Волині відзначили День села

Грибовиця, що у Нововолинській громаді, відзначила день народження. Із 444-ю річницею села жителів Грибовиці вітав Нововолинський міський голова.

Про це у «Фейсбук» повідомив Нововолинський міський голова Борис Карпус.

«Приємно, що  цьогоріч День села Грибовиця зустрічає у складі нової великої Нововолинської міської територіальної громади.

Як міський голова і голова об’єднаної громади ставлю за ціль, аби жителі сіл, що доєдналися, не були обділеними. А відчували себе повноцінною частиною міської громади.

Грибовиця – славний і мальовничий куточок. Він славиться добрими, талановитими людьми. Мудрими вчителями, науковцями, які прославляють своє село і всю Україну навіть у  Сполучених Штатах Америки. Військовими, які мужньо захищали державу від ворога і віддали найцінніше – своє життя.

Тішуся, що Грибовиця має таку старосту. Інна Ярославівна – цілеспрямована, мудра і дбайлива. Впевнений, її руками й за підтримки міської влади вдасться модернізувати село, зробити його комфортним для життя.

Щиро вітаю всіх жителів зі святом! Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, Божого благословення, розвитку та процвітання!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: