15:07, 28 листопада 2020

У громаді поблизу Луцька влаштували поетичний флешмоб до Дня пам’яті жертв голодоморів

28 листопада українці всього світу відзначають День пам’яті жертв Голодомору – спланованого геноциду українського народу режимом Сталіна у 1932-1933 роках. Традиційно в цей день відвідують поминальні богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Щоб вшанувати пам’ять мільйонів невинно загиблих українців усі небайдужі також долучаються до різноманітних тематичних акцій – запалюють на підвіконнях свічки, публікують дописи та фотографії, що стосуються родинних історій, пов’язаних із трагічними подіями Голодомору.

87-му річницю однієї з найтрагічніших подій в історії українського народу у Боратинській громаді відзначили поетичним флешмобом. Пам’ять жертв Голодоморів вшанували, продекламувавши «Молитву за убієнних голодом» української поетеси Катерини Мотрич. До ініціативи долучилися бібліотекарі Боратинської громади – Неоніла Степанова, Галина Патута, Антоніна Кузьма, Лілія Кальчик.

Запрошуємо мешканців громади вшанувати пам’ять мільйонів убитих голодом, приєднавшись до Всеукраїнської акції «Запали свічку». Свічка, що мерехтить у вікні, запалена о 16:00 наприкінці листопада кожного року – це традиція важлива не лише для пам’яті про Голодомор. Вона єднає українців, творить націю і робить нас сильнішими.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: