22:00, 25 Червня 2022

У громаді поблизу Луцька вітали та нагороджували випускників-медалістів

Сьогодні, 24 червня, у сесійній залі Боратинської сільської ради відбулася церемонія нагородження випускників, які закінчили школу «на відмінно». У 2022 році місцеві заклади освіти випустили 7 медалістів, а 9 учнів-дев’ятикласників отримали свідоцтва з відзнакою. Загалом цьогоріч прощальна мелодія шкільного дзвінка востаннє прозвучала для 103 одинадцятикласників та 200 дев’ятикласників.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Лідер за кількістю медалістів – Баївський ліцей, тут три одинадцятикласниці отримали «срібні медалі» – Вероніка Лисак, Ірина Карпюк, Катерина Торчинюк. «Золотими медалями» нагороджені випускниці Боратинського ліцею – Анастасія Романчук, Гіркополонківського ліцею – Яна Спиридонова, Радомишльського ліцею – Катерина Походзей, Лаврівського ліцею – Юлія Герасимчук.

Успіхи на інтелектуальній ниві продемонстрували і дев’ятикласники. Свідоцтва з відзнакою отримали учениці Гіркополонківського ліцею – Анна Захарова, Анна Ткачук, Дарина Пацьох, Іванна Сітуха, Боратинського ліцею – Маргарита Шевчук, Анна Петрушко, Ратнівського ліцею – Тетяна Тарадюк, Баївського ліцею – Марія Ройко та учень Мстишинської гімназії – Ярослав Юр’єв.

Привітати випускників шкіл, які своїм розумом, талантом і працьовитістю здобули перші в житті серйозні трофеї – медалі та відзнаки за відмінне навчання, завітали сільський голова Сергій Яручик та представники відділу освіти Олександр Хомич та Оксана Врублевська.

«На жаль, війна затьмарила це світле і улюблене багатьма свято. Однак, попри все ми маємо продовжувати жити і рухатися вперед. Я щиро дякую учням, педагогам, батькам за цей непростий навчальний рік. Досягнення та відзнаки, які ми вручаємо сьогодні – підтвердження того, що ви гідно пройшли всі випробування і показали достойні результати.

Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях. Миру і Перемоги!», – звернувся зі словами вітань очільник громади Сергій Яручик.

Попри те, що традиційні випускні вечори цьогоріч не вдалося влаштувати, випускники не засмучуються. Та зізнаються, що урочисте вручення таки приємний і важливий процес, особливо для батьків.

«Цей рік був складний, спочатку коронавірус, потім війна, більшість часу ми працювали у дистанційному режимі, – говорить випускник Мстишинської гімназії Ярослав Юр’єв. – Я давно вже не бачив вчителів, друзів з інших шкіл і сьогодні для цього випала гарна нагода. Після усіх урочистостей на мене чекає напружена підготовка до вступу. Хочу стати медиком, тож посилено готуюся до вступу у медичний коледж. Сподіваюся, що все вдасться!».

«Сьогоднішня подія – ностальгія за школою, – розповідає випускниця Радомишльського ліцею Катерина Походзей. – За час онлайн-навчання дуже скучили за «живим» спілкуванням, зустрічами, шкільними заходами. Хоча були і позитивні моменти, дистанційний формат дав більше часу на самопідготовку до ЗНО і це дуже важливо. Зараз активно готуюся до вступу, мені подобаються природничі дисципліни, тож подаватиму документи на медичний та хімічний факультети. З вишами ще визначаюся, сподіваюся, що зможу обрати університет у будь-якому місті України. Дуже хочеться, щоб новий навчальний рік розпочався мирно!».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: