17:25, 23 Січня 2024

У громаді поблизу Луцька стартувала українсько-литовська програма для школярів

У Піддубцівському ліцеї стартувала міжнародна українсько-литовська програма «Twinschools».

Про це повідомляють на сторінці Підгайцівської громади у «Фейсбук».

Мета програми – познайомити і об’єднати школи України та Литви.

«Twinschools» – це проект-платформа, де українські та литовські учні взаємодіють дистанційно під час спеціальної 8-тижневої соціально-освітньої програми, – повідомили у ліцеї.

Задум проекту – зблизити українську та литовську культури, познайомити учнів з різними традиціями, звичаями, стилем життя; заохотити їх шукати та відкривати культурну схожість, рішення проблем, що виникають, створювати мережу взаємопідтримки та встановлювати дружні стосунки.

Під час програми учні працюють у групах по вісім осіб (4 + 4 з обох країн) під керівництвом фасилітаторів програми та учителів.

Координатори програми від Піддубцівського ліцею Ольга Чухілевич та Людмила Лисенко уже провели дві онлайн-зустрічі, де учасники розповідали один одному про свої країни, традиції, культуру.

За умови успішного проходження програми, діти матимуть змогу відвідати школу-партнера у Литві на запрошення литовської сторони.

“Щиро вітаємо! Молодці! Участь учнів у міжнародних проектах має багато  переваг, а особливо – покращення розмовної англійської мови!”, – розповіли у відділі освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: