13:04, 02 Лютого 2023

У громаді поблизу Луцька провели профілактичні рейди Служби у справах дітей

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи Служби у справах у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення. Мета таких акцій – подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, запобігання сирітству, виявлення на ранній стадії сімей, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, забезпечення захисту прав дітей, які виховуються у таких сім’ях, створення умов для розвитку та виховання дітей.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

За період з 3 до 23 січня працівники Служби у справах у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Боратинської сільської ради спільно з поліцейськими офіцерами громади, представниками сфери освіти здійснили низку профілактичних рейдів на території усіх старостинських округів громади. Загалом обстежили 43 сім’ї, з представниками яких провели профілактично-роз’яснювальні бесіди. За результатами рейдів виявили 13 сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Підсумки проведення місячника представлять на засіданні виконавчого комітету Боратинської сільської ради та засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: