12:07, 17 Лютого 2021

У громаді поблизу Луцька організовують конкурс читців

З нагоди 150 річниці від дня народження видатної поетеси Лесі Українки Відділ культури та молодіжної політики Боратинської сільської ради організовує конкурс читців. Запрошують усіх поціновувачів художнього слова взяти участь у літературному змаганні, відкривши нові грані свого таланту.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Змагання відбуватиметься у два етапи:

1) онлайн (прийом відеозаписів творів) – до 23 лютого

2) фінал (традиційний конкурс кращих декламаторів) – 25 лютого

У конкурсі можуть брати участь мешканці Боратинської громади віком від 16 років. Для участі необхідно до 23 лютого 2021 року включно надіслати на пошту boratyn.culture@gmail.com заявку та надати відеозапис виконання одного з віршованих або прозових творів Лесі Українки.

У заявці необхідно вказати:

Прізвище, ім’я, по-батькові

Населений пункт, який ви представляєте

Вік

Назву твору, який декламуєте

Номер телефону.

Важливо! Тривалість відеозапису твору – до 5 хв (відео, що перевищуватимуть таймінг не будуть прийматися на розгляд журі), орієнтація екрану вашого гаджета має бути горизонтальна.

Після першого етапу (онлайн) конкурсу журі обере кращих декламаторів, які змагатимуться за першість у традиційному конкурсі читців.

З будь-яких питань щодо проведення конкурсу звертайтеся за телефоном +380501762899 або пишіть на електронну адресу boratyn.culture@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: